| IliadisJunior a întrebat:

Sall lume. spuneti-mi si mie va rog niste jocuri online ca metin dar in afara de (4story, Triburile, Cabal...). va rog big grin

4 răspunsuri:
| bogdi504 a răspuns:

Counter Strike (c.s.), world of warcraft, shaiya siiii cam atatea... funda? te rooog:X:X:X:X!

| DRAGANONSKY a răspuns:

Aion,funda?

| Papusik a răspuns:

Tales of Pirates

Drum liber 3D MMORPG-ul cu stil anime grafica de la aceeaşi companie ca Mit război şi Voyage Century.

Dungeon Runners

De acţiune-ambalate MMO gratuit care este o combinaţie de Diablo si World of Warcraft.

Sabia din Lumea Nouă

MMO-ul gratuit inovatoare care jucatorii au propriile lor familii şi poate controla până la trei caractere la o dată.

Pristontale

Fostul plata-pentru a juca MMORPG-ul de acţiune, care este acum liber-to-play şi se mândreşte cu războiul de asediu PvP.

Kwon Ho

Free online joc de lupte care combina actiunea intensa de arcade clasice cum ar fi Tekken si Virtua Fighter, cu o mare de personalizare caracter.

9 Dragons

Drum liber 3D MMORPG-ul artelor martiale de Acclaim care permite jucătorilor să trăiască fanteziile lor Kung Fu.

Soldatul Frontul

Shooter-ul gratuit online, care are grafica 3D si o echipa de modul de lupta cu diferite misiuni pentru a finaliza.

OGame

Popular online joc de strategie în timp real, care poate fi jucat gratuit.

MixMaster

Free-to-play MMORPG-ul fantasy care are un animal de companie unic / sistem aliat.

Voyage Century

MMORPG-ul gratuit marine 3D stabilite la sfârşitul anilor 17-lea cu piraţii şi belşug bătălii mare.

Lineage 2

Una dintre cele mai bune pay-to-play MMORPG-uri pentru a combate PvP cu războiul de asediu.

Scions of Fate

Versiunea engleză a unui MMORPG-ul fantasy gratuit care a fost un hit imens în Asia.

Jongler Online

MMORPG-ul free-style desen animat cu un sistem de luptă bazat-card şi o poveste unică.

BOTI

Joc online gratuit, care oferă o doză mare de acţiune şi personalizare.

Stăpânul Inelelor Online

Foarte anticipat 3D MMORPG-ul bazat pe una dintre francize fantezie de top vreodată.

Gekkeiju online

Free online RPG / noroi cu grafica 3D şi caracteristici, cum ar fi distractiv deţinute de case de jucător şi bărci şi a căsătoriilor între jucători.

Nemărginită Planet

MMORTS cu grafica 3D, care oferă o încercare gratuită.

STALKER

Mult aşteptatul first person shooter care are elemente de RPG şi juca online.

Martial Heroes

Drum liber 3D arte martiale MMORPG-ul cu un sistem de breasla inovatoare şi sistemul de joc.

Ferion

Bazate pe browser joc multiplayer de strategie în cazul în care încercaţi să vă construi propriul imperiu planetare.

TerraWorld

Online RPG cu grafica 2D şi un interesant sistem de vânătoare de recompense, care este gratuit pentru a juca.

Ultima Chaos

MMORPG-ul gratuit cu grafică 3D uimitoare şi un sistem personal de temnita pentru jucatorii solo.

Corum

Drum liber 3D MMORPG-ul de la aceeaşi companie ca şi Rappelz FlyFF care combină cazuri cu PvP.

GoonZu online

MMORPG-ul gratuit din Coreea în cazul în care stocurile sunt tranzacţionate şi oficialii oraşului sunt aleşi pe fiecare server.

Faldon

Vechea şcoală RPG multiplayer cu grafica 2D şi deţinute de locuinţe jucător.

Wurm Online

bazate pe fantezie MMO-comunitar cu grafica 3D, care este făcută în Java.

Vanguard: Saga of Heroes

MMORPG-ul fantasy majore care încearcă să ofere o experienţă mai profundă MMO mult decât World of Warcraft.

World of Warcraft: Burning Crusade

Foarte expansion pack anticipează că face cele mai populare MMORPG-ul chiar mai bine.

Pirate King online

MMORPG-ul gratuit cu o grafica de desene animate şi mari bătălii la scară mare.

Graal Online

Fostul joc online gratuite, care oferă mai multe versiuni diferite ale jocului şi-a construit lumi jucător.

DragonFable

bazate pe browser animate RPG bazat pe universul Quest Adventure.

Împărăţia Online

Una din primele MMORPG-uri foarte care este încă rulează.

RAN Online

MMO-ul gratuit cu fantezie grafica 3D şi un japonez tema colegiu unic.

KAL Online

Drum liber 3D MMORPG-ul bazat pe mitul orientale, unde puteţi transforma într-un animal vechi.

Neverwinter Nights 2

Online RPG cu o valoare de aproape reluarea nelimitat datorită creat de module de jucător.

Guild Wars Nightfall

Ultima tranşă de calitate ridicat al uneia dintre MMORPG-urile de top în genul.

Al doilea război mondial Online

Leading MMOFPS care conduce realismul în al doilea război mondial TEMA II.

Legenda lui Ares

MMORPG-ul gratuit cu grafica 3D şi un accent considerabil pe lupta PvP.

Rappelz

Drum liber 3D MMORPG-ul de la factorii de decizie de FlyFF.

Spulberat Galaxy

Leading MMORTS care grupurile şi munca în echipă sunt esenţiale pentru victorie.

Global MU Online

Hardcore MMO acţiune care este foarte asemănătoare cu Diablo şi poate fi jucat gratuit până la nivelul 60.

Eudemons online

MMO-ul gratuit fantezie cu un sistem de animale de companie mare, care permite jucătorilor să se adune propriile lor luptă forţelor speciale.

Deicide Online

Drum liber 3D MMORPG-ul cu un sistem inovator de clasă foarte.

Archlord

Fantasy MMORPG-ul în cazul în care un jucător poate să se pronunţe asupra întregii lumi a jocului.

Hero Online

Gratuit artele martiale MMORPG-ul cu un sistem de luptă care poate capta imaginaţia.

Ferentus - Anulat

Frumoasa fantezie MMO unde puteţi angaja NPC-uri pentru a lupta alături de tine şi că este în prezent în Open Beta.

Titan Quest

Frumos RPG de acţiune care joacă similar cu Diablo şi oferă şi joc online gratuit.

Industria Player

Joc de simulare de afaceri online care vă permite pentru a se potrivi afacerii dumneavoastră minte împotriva a mii de alţi jucători.

Space Cowboy Online

Drum liber 3D MMO cu ambele MMORPG-ul şi elementele MMOFPS care are mare naţiune războaie scară şi nave spaţiale upgradabile.

Furcadia

MMOSG gratuit sau masiv joc multiplayer online, sociale generate de o gamă largă de conţinut creat de jucător.

Mit război online

MMORPG-ul gratuit cu o mare varietate de animale de casă, pictate manual grafice, precum şi un sistem de luptă foarte diferite.

Războiul Rock

Shooter tactic gratuit on-line cu arme realiste şi vehicule.

Tibiei

MMORPG-ul gratuit cu un jucător de bază uriaşă şi jucător lumi cu mai multe moduri de joc diferite.

Faţa omenirii

MMO inovatoare în care rolul-cheie de joc este şi jucătorii sunt în control, faţă de Omenirii.

Evul Mediu

Deseori trecute cu vederea plata-to-play MMO care oferă o zi liberă proces 10.

Regatul dezgust

Gratis Online RPG în cazul în care sarcasmul şi umorul domniei suprem.

Albatros 18

joc inovatoare care combină un MMO gratuit cu fantezie Golf.

Terenuri de Hope

Foarte profunda noroi cu mii de grafică care ofera joc gratuit până la nivelul 100.

Intuneric si lumina

MMORPG-ul care are peste 15.000 de mile pătrate de teren în lumea jocului său, intuneric si lumina.

Roata timpului NOROI

Gratuit bazată pe Texte RPG / NOROI bazat pe una dintre cele mai mari serii roman fantasy vreodată.

Gunoi

RTS joc online care acceptă până la 24 de jucători la o dată şi vă permite să redaţi latura umană a-mutante conflictului umane pentru drum liber.

Grupuri de sânge

Gratis Online RPG cu grafica 3D şi un accent pe joc în clanuri.

Marina Câmp

Războiul MMO de strategie cu elemente RPG ce pot fi jucate gratuit până la nivelul 30.

Guild Wars Factions

Stand alone campanie cu noi PvP şi caracteristici breasla, care oferă, de asemenea, joc online gratuit.

Starport: Imperii Galactic

Drum liber joc de strategie grafice unde poţi juca fie pe un server persistente sau încercaţi pentru a câştiga o perioadă de două săptămâni de joc.

Rakion

Gratuit cu o grafică 3D MMO mare care ofera o multime de acţiune PvP.

Auto Assault

De acţiune 3D MMORPG-ul unde poti sufla aproape nimic sus.

Monster şi Me

MMORPG-ul destinat în primul rând pentru audienţe tinere care este liber să joc şi se axează pe animale de companie.

Saga de Ryzom

3D frumoase MMORPG-ul cu o poveste intriganta şi a libertăţii de caractere considerabile.

Gunbound

trage cu joc cu grafica cartoony inovatoare care vă permite să se confruntă cu alţi actori, în fata unei audiente.

Shadowbane

Un MMO orientat spre PvP cu ambele elemente de RPG si RTS.

Silkroad Online

Un MMORPG-ul 3D cu atât istorice si fantezie lumi.

RF Online

Un Sci-Fi MMORPG-ul cu grafica anime care se concentrează pe PvP.

Renasterii Kingdoms

Foarte interactiv RPG online gratuite cu aspectele politice şi economice mari.

Xiah

Drum liber 3D MMORPG-ul cu o tema de arte martiale pe care gamerii pot dori să evite în viitorul apropiat.

Infinitului online

MMORPG-ul fantasy mici care are o grafica anime şi este gratuit pentru a juca.

Little Fighter 2

-Stil de luptă Jocuri cu personaje foarte colorate, care poate fi jucat online.

Vagabond Wars

Gratis Online RPG cu doze heaping de originalitate si umor.

Neocron 2

Controversate MMO care oferă atât FPS şi elemente de RPG.

Anarchy Online

Majore Sci-Fi cu MMORPG-ul atât o plată-pentru-play şi o versiune gratuită, Anarchy Online.

Eve Online

MMO science-fiction, care vă oferă o libertate considerabilă în spaţiu, Eve Online.

Supreme Destiny

Drum liber 3D MMORPG-ul cu atât o engleză şi o versiune coreeană.

Guild Wars

RPG cu amănuntul joc online gratuit, care a câştigat e GameOgre.com cele mai bune jocuri de atribuire Valoarea pentru anul 2005.

Thang Online

Drum liber 3D MMORPG-ul cu un accent foarte mare pe acţiune şi un sistem de monstru unic, Thang online.

ROSE Online

MMORPG-ul în stil de desen animat, unde puteţi avea un efect major asupra lumea jocurilor.

Conquer Online

Un MMORPG-ul gratuit stabilite într-o lume antica Kungfu chinez cu anime-stil grafic frumos.

Rubine de seară

Un MMORPG-ul gratuit care imbina grafica 3D cu gameplay-ul incredibil de profunde.

Ragnarok Online

Popular MMO cu grafica de desene animate şi mai multe caracteristici inovatoare, Ragnarock Online.

Frasin Empires

Medieval Fantasy MMORPG-ul care a fost odată cunoscut ca Dransik.

Pardus

Massive multiplayer gratuite online Browser Joc (MMOBG), unde puteţi comerţ sau pradă în spaţiu.

FlyFF: Fly pentru a te distra

Check out un MMORPG gratuit cu grafica plina de culoare şi un gameplay solide, unde jucătorii zbura de pe panouri şi catalige.

Puzzle Pirates

Asuma rolul unui pirat în marea liberă în acest MMORPG-ul gratuit încurcat.

Maple Story

Aruncati o privire la un stil MMORPG-ul cu grafica de desene animate care este liber pentru a descărca şi juca.

Günz

Un joc care vă permite să trăi fanteziile tale online film de acţiune.

BattleMaster

Un pic de cunoscut RPG online gratuite cu elemente de strategie puternică.

Adventure Quest

Aruncati o privire mai atentă la unul din RPG-uri colorate gratuite online mai mult.

Knight Online

A verifica afară unul de la drum liber 3D MMORPG-uri mai bune.

RuneScape

GameOgre.com ia o privire mai atentă la una dintre cele mai populare MMORPG-uri gratuit

si inca unul Talisman e super

| djFlaviu a răspuns:

Joaca mu online incearca eu joc si imi place