| Elena1234456 a întrebat:

Ce jocuri online pentru baieti stiti (in afara de triburile, metin, 4story, SEAFIGHT)daca se poate si siteul.

Răspuns Câştigător
20 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

As vrea alte jocuri online fara fotbal.

| Elena1234456 explică:

Am jucat toate jocurile acestea dar nu imi plac sad. Alte idei?big grin

| User a răspuns:

Yepp.ro (e beton)

| VladyCristian a răspuns:

Travian! Ai jucat? happy E suuuper jocul. E mult mai fain ca si triburile. Daca vrei sa joci si vrei sa-ti explic cate ceva, trimite-mi un msj pe privat iar eu iti voi da id-ul meu. happy

| OnWeed a răspuns:

Mie imi place ala. Get a life and live it! Eu iti zic sa lasi jocurile astea online, sunt o uriasa pierdere de timp, parerea mea.

| RainDrop a răspuns:

Cross fire, left4dead, resident evil, crime life gang wars

| xlmpq a răspuns:

Thecrims, www.thecrims.com

| B.A. a răspuns:

Stiu eu unul dar nu e foarte pentru baieti incearca aici:
http://darkorbit.doublegames.com/? aid=1289&aip=
Trebuie sa-ti faci cont!

| Kataa a răspuns:

9dragons(dar e cu download) uite jy link-ul http://9dragons.acclaim.com/download.html

| Demise a răspuns:

Khan Wars! www.khanwars.ro

| dragosbogdan001 a răspuns:

Darkorbit! Tankionline! Empire goodgamestudios!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti juca The West, mi se pare fain.
http://www.the-west.ro/
Cred ca o sa-ti placa!
O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The west...nu e neaparat de baieti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea smecher Seafight

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nostale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dau cont the-west l5, niv 48, 200$ la banca! super cont astept mess pe id:vladatomei@yahoo.com,cer 4 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu e un pumn in fata

| deiu99 a răspuns:

PAIII... 9dragons, warcraft 2, 3, 4. aaa lord of the rings(lotr), lord of the rings online (lotro) assasin's creed, Enemy terirtory,...

| Dorynosos a răspuns:

Ai jucat seafight? daca da imi dai mie contul?big grin

| edoctorno a răspuns:

Poti intra pe http://gamers.99k.org si gasesti jocuri foarte interesante, impartite in categorii bine definite.
merita sa faci o vizita acestui site!