| Oproo a întrebat:

Stiti ceva jocuri gen metin in afara de cabal si 4story? (online) care sa fie ca si metin de ex: acelasi scop (lvl) grafica simpla si joc usor de inteles! FUNDA REPEDE

8 răspunsuri:
| vdensis a răspuns:

Ai de unde alege aici...

http://www.freemmorpglist.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai jocul metin2 niu life s-au metin2 ultra fun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu si este foarte fain jocul metin2 si eu o sa creez unu am nevoie de programe, ca jumatate din ele le am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu un sv metin te da de la lv 30 si se numeste united
happyhappyhappy

| emaalexandra97 a răspuns:

Eu stiu o gramada de metinuri in care cresti mai repede la lvl.metin2.tim,chaos metin2, metin 2 freeze, metin 2 aspire.

| maryyyaaa a răspuns:

Pai ar fi lineage 2 care e tot asa in genu' metin, cauta si tu poze, mai e world of warcraft si wonderland online happy; mai e si world of kaneva doar ca e mai modern (in genu' second life)... daca nu vrei sa fie cu internet iti recomand: oblivion, neverwinter nights 2 si diablo 2 (chiar daca sunt single player sunt foarte frumoasewinking )

| AndreutzaEmo a răspuns:

Iti zic eu o gramada: Lineage 2, World Of WarCraft, Metin2, Shaiya, Jade Dinasty, Nostale! Alege din astea... fundita?

| tavivolcom a răspuns:

Jade Dinasty e un joc foarte frumos gen fantasty