| вσмвση3ℓ a întrebat:

Sall, ma joc Tomb Raider 2013 si nu pot trece de Extraterestrul ala de 2 metri de la 55% de pe vapor, nu-l pot omora sad, nuce ce are ca dau de 2 ori in el si a 3 oara era mort dar nu pot da. Are draci pe el. Are cineva save game dp ce il omoara pe ala pe vapor?

5 răspunsuri:
| вσмвση3ℓ explică:

Am incercat si cu grenada si cu armele si tot nu merge, trebuie sa-i dai cu chestia aia de 3x I don't want to see. E enervant!

| xDanix1998 a răspuns:

Il omori usor stai langa el cand vrea sa dea apesi shift. si ii dai grenada sau cu shodgunul. eu l-am omorat intr-un minut

| CaMMi a răspuns:

Dai cu tot cu tot ce nimeresti in el si cand pune mainile la cap,(ceva de genuu' laughing ) te duci langa el si apesi pe tasta F. Trebuie sa faci mai de multe ori asta.
Sper ca o sa mearga, asa imi amintesc ca se trecea de el.

| вσмвση3ℓ explică (pentru CaMMi):

Da asa se trece, dar dau de 2 x pe f si a 3-a oara ma prinde de mana I don't want to see

| CaMMi a răspuns:

Incearca sa nu te mai prinda de mana. Fereste-te! Cred ca trebuie de 3 ori. thinking