| Baa_Crysty_2000 a întrebat:

Sall
NIste jocuri pc ( nu conteaza gen )

Pc : Processor
Intel(R) Core(TM)2 CPU 6300 @ 1. 86GHz

Video Card
Intel(R) Q965/Q963 Express Chipset Family

RAM
1.0 GB

Operating System
Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 32-bit

Inca o intrebare oare imi merge Fallout 3?
#Dau Funda; 3 :3

Răspuns Câştigător
| Cliar a răspuns:

Fallout 3 o sa iti mearga 1024x768 30fps low. Cat despre jocuri le poti incerca pe cele mai vechiute, un prototype 1, assassin's creed 1, 2, brotherhood, far cry 1, crysis 1, burnout paradise, half life 2, call of duty 2, bioshock 1 ( dar nu varianta remasterizata, varianta clasica ), portal 1, portal 2, serious sam hd, need for speed undergound, need for speed most wanted ( cel vechi, posibil sa mearga si varianta mai noua ), hitman blood money, pes 2014, pes 2015, posibil chiar si 2016. De precizat ar fi sa nu te astepti neaparat la 60fps, dar 30fps prinzi in toate jocurile enumerate mai sus. Bafta la jucat!

| Baa_Crysty_2000 explică (pentru Cliar):

Multumesc. :3 amu le descarc

2 răspunsuri:
| Tibita_Tibi_1977 a răspuns:

Mai bune ar fi jocurile astea( nu neaparat cu setarile pe low) Serious Sam 1 si 2, Painkiller, Will rock (dupa scrii gameplay ca iti
da muzica) sunt ft frumoase jocurile astea.