| Daniel_Hava_1986 a întrebat:

Buna La toata Lumea. O intrebare am un sistem :
Processor Intel(R) Core(TM) i3-2120 CPU @ 3. 30GHz

Video Card NVIDIA GeForce 210

RAM 6.0 GB

Operating System Microsoft Windows 7 Home Premium Edition Service Pack 1 (build 7601), 64-bit
Placa de Baza Ms7788. Mi-am luat o placa video Asus Gt730 2 gb ddr3 este Compatil cu sistemu?

7 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

E compatibila dar nu o sa simti prea mari imbunatatiri

| Daniel_Hava_1986 explică (pentru Intruder19):

Problema Este CA am pus-o in placa si cand aprind calc nu se vede numai o liniuta mica in stanga sus, ce inseamna AIA?

| Daniel_Hava_1986 explică (pentru Intruder19):

Dar problema e ca nu mi se vede nimicaaaa pe ecran, doar o liniuta mica in stanga sus si doua charactere in jos dreapta...

| Intruder19 a răspuns (pentru Daniel_Hava_1986):

Verifica HDD-ul daca booteaza de pe el.

| Daniel_Hava_1986 explică (pentru Intruder19):

Sincer nu stiu cum se face aia sad

| Intruder19 a răspuns (pentru Daniel_Hava_1986):

Uita-te in bios daca il citeste si e setat sa booteze de pe el prima moara.

| Mihai1810 a răspuns:

E compatibila, dar ai luat-o degeaba. E cam jalnica placa.