| TheAngel1997 a întrebat:

Sall, nu stiu de ce dar nu pot sa ma loghez pe league of legends deloc, inainte mergea perfect si acum nu mai merge,incerc sa ma loghez si imi apare conectarea a esuat inceracrea 1, 2,3 si dupa imi da o serie de site-uri...le-am incercat si inainte rezilvase problema dar acum nu merge si am aceleasi setari cum cere pe forum... FUNDA

3 răspunsuri:
| PlayBoys a răspuns:

Pai. ai incercat sa il dezinstalezi iar apoi sa il instalezi? daca nu, atunci fa ce ti-am spus sau reinstaleaza windowsul big grin Funda?

| TheAngel1997 explică:

Am incercat dar nu functioneaza...

| EdyJart a răspuns:

Problema asta o am si eu, cred ca este de la internet pentru ca am urmat si eu pasii de pe forum si tot nu merge...eu o sa ma mut la Next gen deoarece am auzit ca e bun si nu sunt probleme de genu.