| pNc69 a întrebat:

Sall nu sunt acasa sunt in alta tara si am venit aici cu laptopu si pe el ma joc metin2hammer de plictiseala. ziceti-mi va rog cum sa fac sa imi fac itm bune la sura ce-mi trebuie plis ziceti-mi dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Pai da pe arma iti pui pietre de duel si 10% semi-om si critica/patrunzatoare
Pe coif tot Semi-om si cu otrava...
Pe papuci bratara. astea iti bagi Pv2000 si incearca sa bagi 10-15% aparare sabie/2maini depinde cu cine te bati, daca te bati cu ninja l-am bagi aparare punmal daca te bati cu ninja arc rez sageata, daca te bati cu sura rezistenta sabie si magie.
si pe armura la fel 2000Pv si cu aparare sabie...
Cam asta a fost un mic tutorial.
Sper sa iti prinda bine, bafta!

2 răspunsuri:
| Robyi a răspuns:

In fiecare item aparari impotriva sabiei, etc+INT si LIFE ENERGY...jos pui doar LIFE ENERGY SI INT(INTELIGENTA) bafta! :X :*

| Alex_Domide_1997 a răspuns:

Te rog incerca cand te plikti mai tare sa faci un set pentru fiecare caracter si eu am jucat am avut status si full sett incerca
si la toti le vor fii frica...