| anonim_4396 a întrebat:

Sall! Puteti sa i-mi dati si mie un link pentru un hack la metin2ro si care sa mearga deoarece stiu ca este pentru ca am vazut pe altiii in joc///Va rog mult daca stiti dati-mi! dau funda+vot

1 răspuns:
| Execution a răspuns:

Oricat de tentant ar fi nu incerca sa-ti zic de ce? eram la un prieten si cineva avea hack dala fishbot eh si ghici hackerul era gm dar pe alt caracter era sub acoperire cum ar veni si ii zice pe soapta da-mi si mie hackul pls ei bine el i-a zis asteapta 2 sec si a venit pe ala de gm si i-a dat ban asa ca dont try.