| GameMaster23 a întrebat:

Sall, stiti unde as putea gasi un hack pentru CS? Ma refer am vazut la unii ca ai skin de TERO dar de fapt sunt CT. Unde as putea gasi acest hack? sau cum sa numeste?

Răspuns Câştigător
| MrBlueEnergy a răspuns:

:-J.Acela nu este un Hack.Este o optiune a serverului care nu toate o au.Este un meniu, iar acolo se gasesc unele "Spell-uri" care de exemplu te fac invizibil, poti sari mai mult, poti sa iei skin de Tero sau CT, mai multe...Deci acesta nu este un hack, este un fel de magazin al serverului cu care poti plati cu bani facuti din joc.Bafta happy