| Spankh a întrebat:

Pe Metin2Fun am vazut la unii jucatori un hack in care daca cineva avea gradul negativ si era in ' centrul orasului ' il putea scoate de acolo prin simplu fapt de a da in el... Cum se numeste acel hack? Multumesc anticipat ' Funda '

3 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Huoooo....metinistilor>.<
P. S: exista caregoria pentru jocuri-.-

| AaN56 a răspuns:

Pai nu e hack si daca ai M1 faci su sun zi la conducere apui daca ai grup cu el dai pe numele lui in grup si iti apare mai multe optiuni si acolo este si teleportare. Funda?

| bronetzikka a răspuns:

VAND CONT SAMANCA METIN2RO-server Hydra.LV 82, P-URI, G1 TRANSFORMARE +ITEME EPICE si altele +9 incluse, CONT SURA LV 70, CONT SAMAN LEAC LV 66! Pt alte detalii lasa mesaj.happy;