| alexalex123 a întrebat:

Sall! Tocmai ce mi-am facut un server de cs si cand dau in consola sa ma conectez la server imi scrie :This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client. Ce este de facut? ps: cine ma ajuta sa rezolv problema primeste admin

Răspuns Câştigător
| Cheesewithme a răspuns:

Http://tutorialecstrike.com/....../index.php downloadeaza de aici si instaleaza-l in folderul in care ai tu serverul. Sper ca te-am ajutat.