| NicusorYo a întrebat:

Am o problema mi-am facut server de cs si cand ma conectez imi spune asta: This server is using a newer protocol ( 48 ) than your client ( 47 ). You should check for updates to your client.

Cum REZOLV? Dau funda... urgent plsss Si ce fac? Descarc, ce, de unde, unde il pun?

3 răspunsuri:
| Jigsaw a răspuns:

Din cate imi aduc eu aminte protocol 48 inseamna steam only.

| d3viLm1k a răspuns:

Nu ai instalat corect protocoalele (47)+(48) reinstaleaza-l din nou s-au gaseste unul gata facut de d3viL depe google ca-s bunewinking

Succes

| Mirciulyk97 a răspuns:

Am o intrebare si pentru djblaze si pentru altcineva cum pot sa pun la cs 1.6 ca mi-am facut un server si nu stiu cum sa pun suneletele de exemplu cand da headshot sa zica headshot sau monster kill cum fac va rog mai ales pe tine djblaze daca stii si ma mai intereseaza cum fac sa fac vot pentru harta ia id meu mirciucu_nike_97 te rog eu mult