| SteauaBucuresti2012 a întrebat:

Sall! Tocmai mi-am descarcat mondial metin2 si a mers totul a fost bine, mi-am facut cont si metinul merge dar cand intru tot zice echec de la conexison to server si tot insist cum mai zic unii copii dar nu merge.Am facut alt cont tot nu merge.Tot insist de multe ori de vreo 20 ori dar tot nu merge. Daca ma ajutati sa ma pot juca acest metin2 primeste funda garantat!

1 răspuns:
| vladebest a răspuns:

Salut! Mie mi-a zis un prieten de acest metin si imi place, dar nu merge nici sa-l copiez, nici sa ma inregistrez, imi zice ceva de sp2 pe site, care ma poate ajuta cineva va rog mafyot_thebest....Mersi mult!tongue