| TwiLight_6053 a întrebat:

Sall tuturor! Vreau sa ma joc si eu mt2 mondial dar nu pot sa intru pe cont pentru ca imi da eroare la conectarea de server.Am incercat orice:
-mi-am facut alte conturi(degeaba)
-l-am dezinstalat(degeaba)
Ce as putea sa fac?
RASPUNSUL CARE MA VA AJUTA SA MA POT JUCA ACEST METIN PRIMESTE GARANTAT FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta mi se mai intampla si mie. De obicei insist laughing si la un moment dat merge. Asa imi facea si mie prima datastraight face dar de la un timp nu mai am probleme:*. Insistalaughing. wave

1 răspuns:
| bogdangfw a răspuns:

Poate era rebit eu am auzit ca mondial s-a sters si sa facut din nou sau sau sters conturile vechi eu asta stiu sper ca te-am ajutat