| AlexSarariu a întrebat:

Am o intrebare despre jocul Metin2 Mondial acesta nou din 2012. Imi tot zice "Echec lors de la connexion". Nush ce sa fac am dat restart la pc am schimbat ipu am scris de mai multe ori contul pana m-am enervat tot nu pot sa intru si nici nu cred ca e plin cam doar intru pe la 7 dimineata.Va rog sa ma ajutati.

1 răspuns:
| adita99922 a răspuns:

Eu am auzit ca a murit GA de la servar si s-a inchis ca si eu jucam si imi scria tot la fel...