| ViperRKO a întrebat:

Sall TpU! am auzit ca la FARMERAMA exixta coduri stiu unele dintre ele cum ar fi:happyspinning si multe altele dar nu stiu unde sa le scriu va rog ajutati-ma! Daca nu stiti sa nu dati raspunsuri de genul: Nu stiu. Promit FUNDA + VOT!

3 răspunsuri:
| boy777 a răspuns:

Uite aici iti arata cum bagi un cod bonus http://ro.board.bigpoint.com/farmerama/showthread.php?t=61271

codurile bonus care inca mai functioneaza sunt
schule
award
city
pretzel

| EoFetitza a răspuns:

Primeşti: 156 Mamudele pe SMS GRATIS!
Trimite doar: BIG 7801564

la numărul: 7465

Ai grijă de spaţiul dintre BIG şi 7801564!

| xAkira a răspuns:

Cand te loghezi iti apare un panou cu anunturi si acolo vezi ca ati arata un cod de bare ca la produsele de la magazine...dai pe el si iti apare o ferestruca mica pe joc si tastezi codul acolo