| Bogdy4Boss a întrebat:

am creat un servar de metin2 si ii dau drumu dar cand intru in el si scriu contul spune ca nu este disponibil oare de ce?
Sau odata mi s-a conectat dar am asteptat o gramada de ce?
dar acu nu se mai conectaza deloc imi da eroare
PS:cel mai rapid si bun raspuns primeste funda+vote

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Sunt doua lucruri de ce nu merge si iti da indisponibil.
1 Sa ai toate porturile deschide de la portmap.
2 Windows Firewall sa fie dezactivat de tot.

| Bogdy4Boss explică (pentru Mihail2020):

Da am deschis toate porturile de la portmap si nici nu cred ca am windows Firewall pe PC nici macar nu stiu care e ala te rog frumos contacteaza-ma la id de yahoo: Bogdy4Boss@yahoo.com te rog frumos cautama la id ala si ajuta-ma si iti promit ca daca vrei iti dau un grad de ce vrei tu pe servaru meu.

| Bogdy4Boss explică (pentru Mihail2020):

Am toate porturile deschise si nici macar nu cred ca am windows firewall pe pc si nici macar nu stiu ce e ala te rog frumos contactazama la id de yahoo:,, Bogdy4Boss@yahoo.com" si iti promit ca iti dau un grad bun pe servaru meu.

| Mihail2020 a răspuns (pentru Bogdy4Boss):

Ori n-ai setat ceva ori ceva din calculator nu te lasa una din doua.
Iar aia cu email ti-am dat un add daca nu ai dat accept asta-i partea a doua intelegi?

| Bogdy4Boss explică (pentru Mihail2020):

Ubtru acu si iti dau accept