| kegrtteger a întrebat:

Am dat sa ma bage intr-un meci de cs:go competitiv, dar am asteptat 15 minute sa imi gaseasca un meci si tot nu mi-a gasit asa ca am iesit si am incercat din nou lasand 5 minute si tot nu a mers, Apoi am incercat sa intru pe un casual si am asteptat 5 minute dar tot nu mi-a gasit un meci.De ce nu merge sa ma bage in meciuri?

2 răspunsuri:
| Mosto_Patrick_1998 a răspuns:

Poate ai un PC slab sau poate nu mai erau meciuri libere.Îți recomand să aștepți mai mult după ce ieși.

| Yumen a răspuns:

Si eu tot problema asta am la CS GO momentan. Ii de la steam, probabil au cazut serverele lor.