| AlexStefan1 a întrebat:

Am descarcat un hack pentru Imperia Online.
Puteti sa imi dati si mie dll-ul update_32.dll?
Nu l-am gasit pe net.
FUNDA!
Daca trebuie sa mi-l dati pe mess atunci mmesu-l meu : s. talpalaru

1 răspuns:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Păi cam așa se întâmplă când găsești un hac K și nu ai nici survery nici parolă rar. te pune să cumperi o versiune mai nouă și în dese cazuri și versiunea nouă are un update care trebuie cumpărat ( așa scot excroci bani de la lume ) și pe urmă vezi că nici nu merge hack-ul și/sau că ți-s-a spart contul.

Oricine are un hac K functional nu o sa-l dea pentru că dacă l-ar avea totă lumea, s-ar îmbunătăți sistemul jocului și nu ar mai merge hack-ul.

Asta e! Nu știu dacă o să-ți mai răspundă cineva în legătură cu tema asta, eventul : „ nu știu ", „ nu am ", „ Ce hac K? "