| mucificatorul201 a întrebat:

Sall TPU, am o problema mare la csgo si cred ca si la alte jocuri
cred ca problema e ca am instalat windows dupa unbuntu(linux) apoi di nou windows si apoi kali linux si acum di now windows credeti ca reinstalarea sistemelor de operare poate influenta viata unui laptop cu i5?

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Atunci e grav

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Da! Performanta dar viata nu influenteaza, spune-mi cat spatiu ai pe disk C in total si cat ai liber

| mucificatorul201 explică (pentru alexboss2020):

Am liber 7.88 gb

| mucificatorul201 explică (pentru alexboss2020):

Salut mi-am rezolvat problema dar mersi pentru raspuns

| alexboss2020 a răspuns (pentru mucificatorul201):

Cu placere, doamne ajuta ca in orice joc sa ai 60 fps-uri si un gameplay cat smooth!

| alexboss2020 a răspuns (pentru mucificatorul201):

Atunci e grav