| Erader985 a întrebat:

Am facut un sv de cs si nu merge sa se conecteze nimeni ca am ip dinamic apoi am vazut undeva ca trebuie sa iau ceva de la DNS si am luat si imi da o eroare : Application has generated an exception that could not be handled Process id=0x1514 (5396) Thread id=0x1518 (5400) ce sa fac ca sa mearga? sad

1 răspuns:
| laurentiubaa a răspuns:

Intra pe : http://www.forumcs.ro/servere si acolo iti da toate detaliile daca nu, imi spui si iti dau eu messu meu si til trimit un program care cere tot ce are u server sa-l creezi!