| PureHate a întrebat:

Sall TPU, Am ghotic 1 tradus in romana dar nu full si vreau sa imi scrie ce imi zic aia...pe romana stie cineva de unde pot sa iau mod sau patch sau ce drk in romana?

6 răspunsuri:
| PureHate explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Nu merge siteu uite id meu: emo_ostyleo da-mi siteul pe id daca e bun iti dau funda big grin

| PureHate explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Man eu vreau sa imi scrie ce imi zic ei ex el zice I, m diego eu vreau sa imi apara jos scrisu Eu sunt diego... traducerea.

| Creţu곱슬곱슬한 a răspuns (pentru PureHate):

Si eu ce ti-am dat aici?:l

| PureHate explică (pentru Creţu곱슬곱슬한):

Pai nu imi scire jos ce zice ala.....imi scire doar Unde e tabara veche
si cand zice el ceva nu imi apare jos in romana ce zice...