| xRapid1923 a întrebat:

Am GTA 4 pe PC si merge scadat.Am urmatoarele cerinte de pc procesor Intel R Pentium D cpu 3.00 GHz, memorie 4 rami, placa video nVIDIA ge force gt 430 memorie totala 2768 si le am pe low ce pot face sa mearga mai bine? Dau funda love struck

Răspuns Câştigător
| Y2k a răspuns:

Nu ai ce sa faci, eventual sa schimbi procesorul, din cate m-am documentat eu jocul cere un amd athlon x2, care e de trei ori peste procesorul tau, asta e motivul, nu e de la windows, stai linistit.

1 răspuns:
| VanHelsinG007 a răspuns:

Poate e din cauza windowsului.normal ar trebui sa mearga binisor, cam la medium