| CRISTY_6837 a întrebat:

Am jocul GTA San Andreas si nu stiu cum sa trag pe geam cu arma cand sunt in masina. Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| HaXo24 a răspuns:

Apasa H il am si eu big grin da funda te roog

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Trebuie sa ai o arma dinaia uzzy, iar cand esti in masina apesi Q sau E

| CRISTY_6837 explică:

Nu merge ionutsaa eu ma refeream sa scoti capul cum este la alea online! ajutati-ma plzzz funda + vot!

| Hapchina_Mihaela_1977 a răspuns (pentru CRISTY_6837):

Foloseste parola ouiqdmw

| larisa_4510 a răspuns:

Apasa H

| AndreyAkAdream a răspuns:

Cand esti intr-o masina sau pe o motocicleta. apasa Q sau E pentru a privi lateral si doar apasa click ca sa traci! P.S. Folosesti doar SMG-uri Ex. Mini-Uzi... Funda?

| Pabu12 a răspuns:

Apasa pe cu si pe e.