| VallyFcp47 a întrebat:

Deci in Gta San Andreas cand conduc, CJ scoate capul pe geam si cu arma in mana. Si ma deranjeaza cand conduc si nu stiu cum sa il bag la loc, am apasat si pe H tot nu merge, va rog ajutati-ma! Dau Funda celui mai bun raspuns! Bafta! Multumesc!

2 răspunsuri:
| UltimulTemplier a răspuns:

Incerci sa misti de mouse si masina se vede din alt unghi. Altceva nu stiu... Funda?

| VallyFcp47 explică (pentru UltimulTemplier):

Ma rog am rezolvat problema. Se pare ca trebuie sa ies din joc si sa intru din nou si gata! big grin Oricum multumesc, si pentru ajutorul oferit iti voi da Funda!