| OoOAlexandruOoO a întrebat:

am jucat tot felul de jocuri...si m-am plictisit ce jocuri imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| Numero1 a răspuns:

Eu iti pot recomanda multe jocuri, dar ai nevoie de un PC foarte bun. Poti incerca seria Assassins Creed, GTA 4, seria Call of Duty, seria Battlefield 3, Dead Island, Mafia 2, L.A Noire, Dead Space, Medal of Honor, NFS Hot Pursuit, NFS The Run, Fifa 12, Pes 12, Prototype 1, 2, Skyrim(, mie nu prea imi place), Dead Rising, Max Payne 3, Batman:Arkham City, Batman:Arkham Asylum, Portal 2, Deus EX : Human Revolution, Left 4 dead.
SI cele mai bune jocuri care vor aparea in toamna asta.
1.GTA V(nu se stie sigur data)
2.Assassins Creed 3
3.Hitman:Absolution
4.Medal of Honor Warfighter
5.Far cry 3
6.Bioshock Infinite
7.Borderlands 2
8.Arma III
9. Diablo III
10.Counter-Strike: Global Offensive

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Numero1):

Multumesc de jocuri dar daca ai sa imi dai si un site de unde sa descarc Call Of duty Modern WarFare ar fi super(dar sa nu aiba virusi si...am Win7)

| Numero1 a răspuns (pentru OoOAlexandruOoO):

Nu ne lasa TPU frate, da-mi id-ul si iti spun, acum cateva zile mi l-am luat si eu.

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Numero1):

Ionut.alexandru07@yahoo.com

| OoOAlexandruOoO explică (pentru OoOAlexandruOoO):

Ionut.alexandru07@yahoo.com

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Numero1):

Ionut.alexandru07@yahoo.com (am gresit la primul)

| OoOAlexandruOoO explică (pentru Numero1):

laughing aolooo este cu ''i''