| Streaja a întrebat:

am laptopul Dell LATITUDE 620 cu Procesorul Genuie Intel(R) CPU T2300 1,66 GHz (2 CPUz), 1.7 GHz, RAM 1 GB si placa video Mobile Intel(R) 945 Express Chipset Family de 251 MB ce jocuri mi-ar putea merge dar sa fie si frumoase ma refer mai mult la jocurile cu zombie, masini, tiruri eventual in afara de metin, cs, gta etc... Stiti la ce ma refer FUNDAwinking a da si pot rula Windows 7 Ultimate pe 32 biti? si cat costa un subwoofer la mana a doua dar sa se auda frumos si clar FUNDAAAAAAAAAAA MULTUMESC ANTICIPAT

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Nu recomand Windows 7 la doar 1GB RAM si 1.6 Ghz procesor fie si dual core. OS-ul si jocurile vor rula mult mai greu cu 7. fa-ti un upgrade la ram daca vrei sa pui 7 sau 8, altfel o sa-ti para rau

jocuri aici http://www.tpu.ro/......t-juca-pe/