| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutor am facut pentru prima oara un server de samp dar cand vreau la pawno sa fac fisier amx imi da eroarea asta:F:\SERVER~1\GAMEMO~1\DRK.pwn(22) : fatal error 100: cannot read from file: "cps"

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

1 Error.
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| YR_Yry_1998 a răspuns:

Asa am patit si eu da nu stiu ce sa fac la mine imi dadea Fatall error de cate ori editam ceva si dadea compile imi dadea eroare si imi stergea AMX-ul din GM