| DirtyCow a întrebat:

am adus niste inbunatatiri la servarul meu de samp ca masini personale est si cand dau save (F5) imi apare urmatoarea eroare! C:\Users\George\Desktop\MrIllusion\MrIllusion\gamemodes\ eRP.pwn(8394) : error 001: expected token: "-identifier-", but found "-integer value-" C:\Users\George\Desktop\MrIllusion\MrIllusion\gamemodes\ eRP.pwn(8394) : warning 215: expression has no effect C:\Users\George\Desktop\MrIllusion\MrIllusion\gamemodes\ eRP.pwn(8394) : error 001: expected token: ";", but found ")" C:\Users\George\Desktop\MrIllusion\MrIllusion\gamemodes\ eRP.pwn(8394) : error 029: invalid expression, assumed zero C:\Users\George\Desktop\MrIllusion\MrIllusion\gamemodes\ eRP.pwn(8394) : fatal error 107: too many error messages on one line Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase 4 Errors.

2 răspunsuri:
| corax2000 a răspuns:

E prea vechi gta san andreas

| rechinu99 a răspuns:

Salut. vrei sa ma ajuti si pe mine cu un server de samp. Mai exact cu primele comenzi. nu ma descurc