| alexutzulwizz a întrebat:

am nevoie de ajutor. Am un server de samp!
Vreau sa i adaug comenzi gen Admin noi Cazino Masini Dealership etc. Daca stiti cum sa fac sa imi spuneti va rog sau Daca stiti si vreti sa ma ajutati va rog contactati-ma pe skype mircea.alexandru93..Funda

2 răspunsuri:
| StefanAlin14 a răspuns:

Daca esti incepator o sa-ti fie foarte greu!
Depinde de ce plugin pentru procesarea comenzilor folosesti.
Eu ti-as recomanda sa platesti un scripter profesionist sau sa cauti filescript-uri cu comenzi sau dealership! Mult succes

| alexutzulwizz explică (pentru StefanAlin14):

Im da mersi! Nu sunt chiar incepator man Eu doar caut un partener cu care sa scriptez...