| meastylin a întrebat:

am nevoie de niste jocuri super frumoase daca siti cv jocuri online si sunt frumoase va rog sa mile spuneti dau funda la cel mai bun joc, si va rog sa ma ajutati daca stiti jocuri puppy dog eyes

8 răspunsuri:
| meastylin explică:

Da sunt frumoase dar daca mai siti sa imi spuneti vreau jocuri ca animaljam cu multiplayer daca se poate plz doar sa fie online unpic ca animaljam va rog mult puppy dog eyes

| meastylin explică:

Sunt frumoase da mai astept jocuri si daca siti cu registru si cu multyplayer cum e animaljam o sa primiti funda deocamdata nu stiu pe cine sa aleg mai astept cateva jocuri

| R4uLzZz a răspuns:

Www.kongregate.com sau www.y8.com. Fundita? :D

Răspuns utilizator avertizat
| chichiale a răspuns:

Plants vs zombies,cat vs dog, angry birds(merge si pe net, intra pe site-ul rovio).

| CriiSSStyy a răspuns:

Scuze nu stiu

| Marius13 a răspuns:

Metin2 merge si online si fara