| Chrysstian a întrebat:

Am nevoie sa stiu cum anume se poate scoate acel scris de deasupra videoclipurilor realizate cu bandicam (scrie sus www.bandicam.com)? Un video tutorial sau macar o explicatie!

4 răspunsuri:
| EMKing a răspuns:

Pai si eu filmez tot cu bandicam dar mie nu imi apare nimic pentru ca am bandicam-ul inregistart, adica am cont / licenta. Daca vr si tu una contacteaza-ma pe skype : xxemilian7xx

| Chrysstian explică (pentru EMKing):

Cam cat platesti?

| EMKing a răspuns (pentru Chrysstian):

Pai eu l-am descarcat deja gata facut! Si nu platesc nimic

| Chrysstian explică:

Cum este acel video cam asa sunt si videourile pe care le realizez dar eu vreau sa nu mai scrie sus www.bandicam.com!