| RaZoR2 a întrebat:

Am o intrebare am descarcat lord of the ring conquest si l-am instalat si cand ii dau play imi apare pe un sfert dn monitor o fereastra stie careva?

2 răspunsuri:
| RaZoR2 explică:

Dupa ce imi apare fereastra aia mica dau click pe ea si imi apare ca programul nu raspunde

| Magnifico a răspuns:

Te referi la faptul ca iti merge jocul dar intr-o fereastra mica?
Daca e asta atunci poti intra la Options si sa dai grafica mai mare fie sa bifezi "Full Screen".
Daca ti se deschide jocul si nu iti merge atunci fie nu indeplinesti cerintele de sistem si nu ai ce face pentru a rula, fie nu i-ai pus un crack.
Cu siguranta daca e asta atunci e de la crack.Il inlocuiesti si iti va rula!

Bafta!