| nhk a întrebat:

Am o intrebare am o tableta cu android 4.1 si as vreasa joc niste jocuri cum ar fi gangsrar rio gangstar vegas gta 4 si multe alte jocuri si imi instalez jocurile imi apare tot si inainte sa inceapa jocul ma scoate ajutati-ma va rog... Dau FUNDA celui care ma ajuta

2 răspunsuri:
| YoChriss a răspuns:

Salut! Probabil te scoate din cauza ca ai o tableta mai veche sau are nevoie de o resetare sai fie ca noua. Ca sa o resetezi ca atunci cand a venit, intri in Setari>Creati o copie de rezerva si resetare>Resetarea setarilor din Fabrica (sau ceva de genul, este jos de tot). Sa nu dai pe altceva din greseala. Sa fi atent sa nu faci vreo prostie. Dupa ce vei da pe acolo OK si etc. Tableta se va stinge si va afisa pe ecran robotul acela android cum reseteaza. Va trebui sa astepti 3-4 min si tableta este ca noua (pe din inauntru). Resetarea asta iti va sterge toate aplicatiile si poze, etc. Deci asigura-te ca le salvezi pe un stick sau pe un pc inainte de resetare daca nu vrei sa pierzi ceva. Primesc Funda?

| GABARSOLON a răspuns:

Rootezi telefonul si instalezi lucky patcher iar apoi dai la patch personalizat si dai pe ala cu banned sau ceva de genul