| CristeaAlexandru1982 a întrebat:

am o intrebare: ati putea sa imi dati un cont de league of legends pbe? am foarte mare nevoie funda pentru cel/cea care ma ajuta

1 răspuns:
| UnicornsAreLove a răspuns:

Conturile acelea se fac cu aplicare. Daca ai level 30 pe orice server, te duci pe forum si ''aplici''. Exista niste criterii pe baza carora se fac aceste alegeri iar dupa un ciclu de PBE in care ai participat si ai dat feedback si toate cele, trebuie sa iti astepti din nou randul.Ideea e ca nimeni nu si-ar da contul de PBE (cred ca vrei sa o testezi pe Rek'Sai).