| iulian26 a întrebat:

Am o intrebare care ma macina de mult. Am un prieten care are in calculator FIFA 12 si ii ruleaza foarte bine pe Full-high. M-a atras si pe mine jocul pentru ca eu jucam Fifa 09 si nu erau aceleasi Mechanics-uri. Problemea este ca, l-am luat, am intrat pe el, am dat totul pe high si am jucat. Din cand in cand, la interval de vreo 3-4 secunde, mi se blocheaza putin (1-1.5 sec) si este foarte enervant. Mentionez ca toate componente mele PC sunt mult mai bune decat ale lui, de asemenea eu detin Windows 7 si el detine Windows XP. Sa fie asta problema? Plz help. FUNDA! big grin

PS : La mai multe jocuri imi face la fel.

2 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Nu are nici o legatura cu windosul, ce componente ai la pc?

| FunlandCompany a răspuns:

Nu, nu are legatura cu windows-ul, incearca sa iei jocul din alta parte si daca tot nu merge verifica-ti driverele.
Succes!