| electric2013 a întrebat:

Am o intrebare cum fac sa-mi mearga metin 2ro pe laptop Asus x54h 4Gb ram, procesro 2. 10GbHz, cand dau sa intru in joc spune Sorry, your sisitem does not support 3d grapichs, cum fac sa-mi merga.Sunt disperat am incercat multe metode crying(

2 răspunsuri:
| Ricuta a răspuns:

Incearca si asta... Click dreapta pe iconita de pe desktop->properties->Compatibility->Bifezi casuta unde scrie Run this program in compatibility for: -> si akl alegi ce windous ai daca nu ai nici unu din lista aceea bifezi Windows 98/Me

| electric2013 explică (pentru Ricuta):

Frate nu merge tot asa imi apare alta metoda mai stii? plzz