| klSilent a întrebat:

..am o intrebare foarte importanta, cine stie un hack pentru Metin2 Private Server sa mearga pe tote serverele...
Dau funda hackului care functioneaza!

1 răspuns:
| BrokenInside a răspuns:

Nu exista un hack pentru toate severele din simplul motiv ca,, nu exista. Daca un sever ruleaza (doar un exemplu)versiunea 1.1 si tu folosesti hack si merge nu neaparat merge si pe versiunea 1.2.Pentru fiecare server trebuie alt hack, pentru ca majoritatea severelor populare au facut anti-hackuri sau au luat, si si-au modificat fisierele sa nu poata fi folosit hack pe ele care e folosit si pe altele chiar daca e aceeasi versiune.( :