| Mariusis a întrebat:

Am o intrebare:
O sa imi mearga bine battlefield 3 online pe calculatorul acesta:
http://www.cel.ro/......670-1gb-l/

Si cu internetul acesta :
Ultimul Rezultat:
Viteza Download: 10347 kbps (1293.4 KB/sec rata transfer)
Viteza Upload: 835 kbps (104.4 KB/sec rata transfer)
Latenta: 41 mersi
Mon Dec 31 2012 11:23:24 GMT+0200 (GTB Standard Time)

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

O sa mearga ok cu detaliile pe medium, poate high, depinde de ce rezolutie ai la monitor. Sistemul ala e facut cu picioarele, oricum, de ce nu iti faci tu frumos calculator pe componnte?

| Mariusis explică (pentru KodrutZ):

Am zis si de net, spune-ti parerea si ai funda happy

| KodrutZ a răspuns (pentru Mariusis):

Depinde unde e serverul, ce treaba are netul? O conexiune de 512/512 cu ping in jur de 50-60 e perfecta pentru cam orice joc online, iar tu ai peste specificatiile astea. Gindeste-te ca majoritatea americanilor au net mult mai slab ca la noi si totusi joaca de bubuie o gramada de titluri noi.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa iti mearge battlefield 3 bine pe medium sau pe high