| Alexyousef a întrebat:

Am o intrebare pe minecraft am vazut pe mai multe servere un plugin cu Herobrine cu care il poti visa il vezi te sperie si altele. Eu l-am cautat si nu l-am gasit va rog imi spuneti si mie cum se numeste.

Răspuns Câştigător
| leonardrd a răspuns:

Sall! Se numeste Herobine, dar nu este asa usor de gasit...El vine cand vrea si iti poate distruge casa, lua din cufere etc... k incearca sa scrii pe google asa Herobrine Mansion si vezi mai multe, sau informatii Herobine! K? Funda! PLZ