| emi_3954 a întrebat:

Sall tpu.am o intrebare si evoie de raspuns. vreau sa joc mt2 dar nu sa downloadez clientul pe pc online adica pe google.plzz dau funda la cel mai bun raspuns

5 răspunsuri:
| ZethKode a răspuns:

Jocul Metin2 nu poate fi jucat de pe browser(google), doar daca il downloadezi.Este joc cu client, ca alte jocuri de genul lui.Nu merge fara download.Dar daca il descarci nu patesti nimic, asta daca joci pe oficial iar pe cele private sa joci unele bune.

| ?AnaSawako? a răspuns:

Ce metin vrei sa joci?

| Deknar a răspuns:

Nu ai cum sa faci asa..bafta

| emi_3954 explică:

Hotstule vreau sa joc plzz dati-mi

| emi_3954 explică:

Sawako4ever daca stii cum pot juca nu conteaza ce mt2 pe google plzz da-mi raspuns nu conteaza care orice fel iti dau fundawinking