| piciucl a întrebat:

Am o intrebare si va rog sa-mi raspundeti cat de repede puteti. E in legatura cu jocul ACR (Assassin's Creed Revelations) : dupa ce l-am descarcat, instalat, incerc sa-l pornesc ( sa intru in joc) si imi arata aceasta eroare:
Trying to get update information to C:\DOCUME~1\Admin\LOCALS~1\Temp\ubi15A.tmp.
Found update (Patch, all, all).
Fatal download error
Not enough disk space
Required : 543MB (Megabytes)
Available : 15MB (Megabytes)
Update service cannot continue.
Stie cineva ce trebuie sa fac? Mentionez ca am OS XP si MEMORIE DESTULA (80GB).
Dau

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Iti spune ca nu ai in folderul necesar jocului pentru update 543 mb verifica din nou cat spatiu ai unde e instalat jocul si in c