| MarianCristianChisC a întrebat:

Vreau sa stiu de ce mi se stinge pc-ul, si apra aceasta:

The system has recovered serious error

A log of has been created

For more information about error/click here si am apsa si dup aceea apare asta: error signature

BCCode : 1000008e BCP1 : 80000004 BCP2 : 80545C7B BCP3 : A871FC44
BCP4 : 00000000 OSVer : 5_1_2600 SP : 3_0 Product : 256_1

To viwe technical information about the error report, click here

si am apasat click here si aprea asta: The follwing files will be included in this error report:
C:\DOCUME~1\ADMIN\LOCALS~1\Temp\WER79f8.dir00\Mini081113 -01.dmp
C:\DOCUME~1\ADMIN\LOCALS~1\Temp\WER79f8.dir00\sysdata.xm l

si nu stiu de ce apare foarte des.

pentru mai multe informati despre aceast scrieti!

2 răspunsuri:
| AfroBelgianu a răspuns:

Salut, Marian

Ori virusi, ori Windows stricat.Reinstaleaza-ti windows-ul si revin-o cu detalii.

Pana atunci, succes.