| AlexBLN a întrebat:

am o intrebare sunt tare disperat despre minecraft*_* primadata ma loghiez(am minecraft premium)nu imi da play offline dar cand ma conectez la server imi zice pleas loggin unde ma loghez, ce trebuie sa fac? funda+vot

Răspuns Câştigător
| thed01 a răspuns:

Pai. sarputea sa fie o eroare de la ei. mai bine iti iei varianta beta. dar nu vei putea intra pe toate serverele de Minecraft. iti las un id sa mai vb despre problema : assassyn20@yahoo.com

| AlexBLN explică (pentru thed01):

Salut trimite-mi un mail cand sa vorbim alex. epurescu@yahoo.com si am versiunea beta dar as vrea sa joc multyplayer cu cineva te bagi? (merge multyplayerul pe alte servere

1 răspuns: