| All4QuestionS a întrebat:

Sall TPU, am o problema. Cand vreau sa intru in metin imi apare eroare asta "Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware an system configeration then try again ". Care e problema de imi da eroare asta? Trebuia sa caut pe internet driver pentru 3d graphics? Sau alta este problema? Dau funda+ voturi celui care ma va ajuta sa rezolv problema happy

1 răspuns:
| RandomQuestionsAndAnswers a răspuns:

Cauti Driver pentru placa video (ultimul aparut) si mai incearca, daca nici asa nu merge cauti ceva in gen: 3d graphics (numele placii) driver.