| pulivercs a întrebat:

Am o problema cu Gta San Andreas

Un prieten de-al meu are un pc mai slabut de cat al meu si ii merge Gta-ul foarte bine...
Iar pc meu, nu este foarte bun dar indeplineste conditile pentru gta san andreas

Procesor : Intel(R) Celeron(R) CPU 2.66 Ghz

Placa Video : Intel (R) 82945G Express Chipset Family. 128.0 MB

1 GB of Ram

Pc. Pentium (D) 4

Problema este ca imi merge in reluare... chiar daca dau Priority Low

Răspuns Câştigător
| roormaf12 a răspuns:

Alta varianta nu exista decat Reinstall Windows si nu mai il incarci cu multe programe, jocuri etc.

6 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

Are probleme jocul inseamna(sincer nici nu ai un pc prea bunicel).

| pulivercs explică (pentru roormaf12):

Stiu ca pc meu nu e unu Foarte bun...dar indeplineste conditile puse de gta san

| pulivercs explică (pentru roormaf12):

Ms de raspuns.

| roormaf12 a răspuns (pentru pulivercs):

Alta varianta nu exista decat Reinstall Windows si nu mai il incarci cu multe programe, jocuri etc.

Răspuns utilizator avertizat
| savuemy a răspuns:

Conteaza ce placa video ai tu! daca e integrata nu prea merge! si ca sa stii si tu! trebuie sa dai priority la realtime ..nu la low!
conteaza placa video cel mai mult la jocuri!