| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu serverul meu de la metin2...Am facut u server si cand dau sa imi porneasca serverul imi scrie:Enter full pathname of shell or RETURN for /bin/sh(mentionez ca inainte mi-a mers)
Daca stiti care este problema va rog dati add:dobrastepan!

1 răspuns:
| officiall a răspuns:

Salut ivan12. Problema ta se poate rezolva foarte usor prin comanda" fsck"
Aceasta comanda rezolva eroarea si o sa iti apara diverse intrebari cu [Y/N] in care trebuie sa scrii mereu Y si dai enter pana dispaar. Dupa accea dai reboot. Sper ca te-am ajutat. O zi bunahappy