| LeAnonim1 a întrebat:

Cand imi fac server de metin2 am facut toate chestiile alea:
1.am editat in notepad
2.deschid serverul
3.umblu la setarile "sysinstall"
4. dau restart

Imi apare "Enter full pathname of shell or RETURN for /bin/sh:"
ce sa fac?

6 răspunsuri:
| steve2011 a răspuns:

Inseamna ca ai bulit serverul si trebuie sa il reinstalezi, se intampla cand umbli din Navicat sa bagi iteme noi sau alte din astea, cauta sa vezi pe internet am gasit ceva aici daca te ajuta: http://forums.freebsd.org/showthread.php?t=25937

| alexfitza a răspuns (pentru steve2011):

Da frate si eu am aceas problema ce pot face?

| andreispeed77 a răspuns:

Trebuie sa scrii fsck de 2 ori si dupa aia dai y la toate si gata! dupa aia reboot si merge

| OvyCrazBoy a răspuns:

Ma ia-ti server gata facut este super tare! Daca ti-l dau(Link)pun pariu ca o sa faci ceva are super iteme la shop adica nici pvm-pvp 70%PVM-30%PVP este foarte tare serverul! Poftim:http://sasnet.eu/descarca-server-metin2-gata-facut-free-download/

| dany763 a răspuns:

Frate daca vrei te ajut eu!big grin

| Macovei_Sergiu_1984 a răspuns:

Scrii fbsk dar nu cred ca te ajuta cu nimic stergel cu incearca sa le faci din nou cu mai multa atentie. Care se princepe sa ma ajute si pe mine cu un server de metin add razvansergiu40 yahoo id