| Benea_Sorin_1994 a întrebat:

am o problema dc nu ma lasa sa imi instalez jocuri miai descarcat Euro Truck Simulator 2 si cand am vrut sa intru m-a scos si nici fifa 08 ce trebuie sa fac

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spune-le parintilor ca iti dau eu voie sa instalezi un joc!

In alta ordine de idei aceste jocuri se instaleaza cu Daemon Tools sau programe similare!
1.Descarca si instaleaza Daemon Tools pe computer.
2. Open Daemon Tools, click pe "Add File" (ETS2.iso) si apoi click pe "monteaza imagine".
3.Instaleaza jocul Euro Truck Simulator 2.

Succes!

| Benea_Sorin_1994 explică (pentru neluL):

Tot numa lasa sa ma joc

| neluL a răspuns (pentru Benea_Sorin_1994):

Cine? La intrebarea ta e vorba de instalare si nu daca te lasa sau nu cineva sa joci!